W Galerii Chełm wychodzimy z założenia, że wakacje nie mogą być nudne! Dla nikogo! Dlatego też w następny weekend lipca (piątek i sobota, 14 i 15 lipca), wraz z fachowcami z Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie oraz księgarnią Świat Książki zapraszamy Państwa do udziału w edukacyjno-kreatwnym pikniku „Wakacje z książką”!

W piątek (14 lipca) nasz pasaż zmieni się w magiczną bibliotekę, a w godzinach 11.00 – 17.00 przewiedzieliśmy szereg atrakcji!

Głośne czytanie książek dla dzieci, warsztaty kreatywne: „Namaluj swojego książkowego bohatera”, akcja „Uwolnij książkę”, podczas której będzie się można podzielić swoimi książkami z innymi, ale także spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Młodzieży, konkurs na najlepszą recenzję oraz fotosesje na „ściance” z Sową z ChBP oraz Misiem Chełmisiem.

Przez cały dzień zachęcać będziemy także uczestników i Klientów Galerii do współtworzenia opowiadania na wakacje, udziału w programach ChBP „Wyślij książkę na wakacje”, „Terapia Przyrodą” i „Mała książka – Wielki Człowiek”. Zorganizujemy też zbiórkę książek, które chcielibyście Państwo oddać chełmskiej bibliotece, a księgarnia Świat Książki zaprosi na specjalny kiermasz książek, w tym także podręczników.

Serdecznie zapraszamy życząc wspaniałej zabawy, dzięki której wszyscy jeszcze bardziej pokochają książki!

#JesteśmyDlaWas

Pin It on Pinterest