O GALERII CHEŁM

Galeria to słowo, które jednoznacznie kojarzy się z wystawą dzieł sztuki, muzeum lub teatrem. W pierwszej kolejności z miejscem. Może kojarzyć się także ze zbiorem,  ale i różnorodnością i dużym wyborem.

W trakcie budowy Galerii Chełm, naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca o znaczeniu lokalnym i regionalnym – miejsca spotkań.

Galeria Zakupów

 

Pozwól sobie na odrobinę przyjemności i skorzystaj z naszej oferty, która została stworzona, by Cię uszczęśliwić.

Potrzebujesz spokoju? Skorzystaj z licznych stref wypoczynku. Czekają na Ciebie wygodne miejsca do siedzenia, pufy, mnóstwo zieleni, punkty integracyjne, miejsca do czytania i wiele innych atrakcji. Twoim ulubionym relaksem są zakupy? Śmiało skorzystaj z oferty handlowej naszej galerii.

Galeria Smaków

Mawia się, że różnorodność jest „przyprawą życia”. Przy pomocy kubków smakowych jesteśmy w stanie rozpoznać 5 głównych smaków: słodki, słony, gorzki, kwaśny oraz „umami” (z japońskiego pyszny).

Właśnie dlatego proponujemy Ci różnorodność smaków i produktów, które znajdziesz w naszej ofercie gastronomicznej i spożywczej.

Próbuj nowych, nieznanych smaków i ciesz się dobrym zdrowiem!

Galeria Zabawy

 

Częścią naszej misji jest przekazanie, że nauka nie musi być nudna. Codziennie, często nieświadomie, uczymy się czegoś nowego. My z pełną świadomością dajemy taką możliwość w naszej galerii. Lubimy dzielić się wiedzą z ciekawymi świata dziećmi.

Tworząc ośrodek edukacyjny, uprawiając grządki, hodując rośliny jadalne, stawiając zegar słoneczny i organizując dla dzieci lekcje, stworzyliśmy im wyjątkowe miejsce do nauki. Zabawa czeka także w specjalnie stworzonych strefach, np. na wewnętrznym czy zewnętrznym placu zabaw.

Galeria Spotkań

 

Tworząc logo Galerii Chełm, chcieliśmy przekazać ideę społeczności, różnorodności pomysłów i doświadczeń, które spotykają się w jednym miejscu.

Dlatego logo składa się z pojedynczych elementów i kolorów, które można dostosowywać, a gdy części są połączone, odzwierciedlają ideę ludzi  spotykających się w Galerii Chełm.

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych i usługowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstało nowe centrum handlowe zlokalizowana jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowiącym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria obejmuje blisko 300 tys. mieszkańców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią.

Galeria Chełm – wspólna inwestycja firm Acteeum i Equilis – została uhonorowana certyfikatem BREEAM Design Stage z oceną VERY GOOD.

Inwestorzy

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów.

Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe.

Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Więcej o Acteeum na stronie www.acteeum.pl

Equilis został założony przez Carla Mestdagh’a w 2006 roku jako firma deweloperska na belgijskim rynku nieruchomości komercyjnych. Obecnie firma realizuje i wspiera różnorodne i wymagające projekty – od obiektów handlowych i mieszkalnych po biurowe, rewitalizacyjne, domy seniora, akademiki, a także miejsca rozrywki, przestrzenie kulturalne i publiczne oraz obiekty parkingowe.

Equilis zrealizował do tej pory inwestycje komercyjne o łącznej powierzchni 271 000 mkw. oraz 832 lokale mieszkalne, a w budowie lub przygotowaniu posiada kolejne 215 000 mkw. powierzchni na wynajem i 2 004 mieszkań.

Equilis realizuje wszystkie aspekty i zadania procesu inwestycyjnego dywersyfikując swoje działania i poszerzając portfolio swoich projektów na rynku europejskim. Aktualnie firma posiada oddziały w Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Polsce oraz ostatnio otwarte w Niemczech.

Więcej informacji o firmie i projektach Equilis na stronie www.equilis.net

Pin It on Pinterest