Do oferty Galerii Chełm sukcesywnie dołączają kolejni najemcy, którzy decydują się otworzyć swoje sklepy. W ostatnich dniach w centrum handlowym otwarto cztery salony marek należących do Grupy LPP. Sklepy Reserved, House, Cropp oraz Sinsay zajmują łącznie ponad 4 300 metrów kwadratowych powierzchni i oferują modną odzież oraz akcesoria zawsze zgodne z najnowszymi trendami.

 

Do portfolio Galerii Chełm dołączyły cztery nowe salony największej polskiej firmy odzieżowej LPP. Od teraz chełmianie mają do swojej dyspozycji ubrania i dodatki marek Reserved, House, Cropp oraz Sinsay. Wszystkie lokale zostały otwarte w najnowocześniejszych konceptach, a oferta każdego z nich skierowana jest do innej grupy odbiorców. Dzięki temu klienci centrum handlowego mają jeszcze większy dostęp do mody skierowanej zarówno do kobiet, mężczyzn, młodzieży, jak i dzieci. Każdy ze sklepów od pierwszego dnia otwarcia cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących.

 

Galeria Chełm powstała z myślą o stworzeniu miejsca na mapie miasta dającego możliwość zrobienia wygodnych zakupów dla całej rodziny. W czasie komercjalizacji zależało nam na zapewnieniu chełmianom w pełni kompleksowej oferty zakupowej. Jednocześnie przyświecał nam cel, by Galeria stała się miejscem, w którym mieszkańcy chętnie i przyjemnie spędzą swój czas wolny w gronie najbliższych i przyjaciół. O ogromnym potencjale Galerii świadczy fakt, że została ona skomercjalizowana w niemalże 100 procentach na wiele miesięcy przed otwarciem. Z kolei otwarcie niemal całego portfolio marek odzieżowych Grupy LPP potwierdza fakt, że najemcy oceniają Galerię jako zaufanego partnera biznesowego – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Chełm.

 

Salon Reserved mierzący ponad 2000 mkw. posiada kolekcje skierowane dla każdej grupy wiekowej. Marka ta błyskawicznie odpowiada na potrzeby klientów, którym co tydzień oferuje w sklepach nowe modele. Świat kreowany przez Reserved nie ma granic. Brand czerpie inspiracje zarówno z wielkich pokazów mody, jak i alternatywnych, odważnych propozycji influencerów. Dlatego kolekcja Reserved łączy w sobie uniwersalność klasycznych wzorów z oryginalnymi propozycjami na dany sezon dla pań, panów i najmłodszych.    

House to optymistyczna marka adresowana do studentów i młodych kobiet oraz mężczyzn. W nowym salonie o powierzchni ponad 760 mkw. doskonale odnajdą się wszyscy, którzy podążając za najnowszymi tendencjami chcą dobrze wyglądać na co dzień. House oferuje zarówno swobodne casualowe propozycje na każdą okazję, jak i najświeższe trendy modowe, które projektanci marki wypatrują zarówno w mediach społecznościowych, na wybiegach, jak i na ulicy.

Kolejny brand skierowany do aktywnych młodych ludzi to Cropp, którego salon zajmuje powierzchnię ponad 700 mkw. Cropp jest marką streetwearową, która wpisuje się w przestrzeń miejską i szeroko pojęty urban lifestyle. Jej kolekcje powstają z myślą o klientach, którzy żyją według własnych zasad, a ubiór podkreśla ich indywidualny styl. W kolekcjach marki widać wyraźne wpływy popkultury i kultury hip-hopowej, w tym inspiracje graffiti, miejskimi sportami oraz muzyką.

Sinsay to najmłodsza marka Grupy LPP, której sklep w Galerii Chełm mierzy ponad 810 mkw. Brand powstał z myślą o ekspresyjnych dziewczynach, które śmiało podążają za najnowszymi trendami. Dzięki projektom Sinsay mogą się one bawić modą, podkreślając swoją osobowość. Atutem brandu są bardzo przystępne ceny. W związku z dynamicznym rozwojem marki od niedawna jej oferta poszerzyła się także o produkty dla nastolatków oraz dzieci, a także artykuły dekoracji wnętrz.

Pin It on Pinterest