W dniach 8-11 września serdecznie zapraszamy do fascynującej „Strefy Gier” i specjalnego spotkania z popularnym youtuberem Naruciakiem.

Strefa gier na konsolach
Pierwszą atrakcją naszej „Strefy Gier” będzie możliwość przetestowania jednej z najbardziej popularnych gier komputerowych i stworzenia własnego alternatywnego świata
W naszej strefie uczestnicy będą mogli wejść do magicznego świata jak również dowiedzieć się o najnowszych aktualizacjach gry i jej spin-offach.

Strefa Budowania (3-8 lat)
Dla fanów gier w wieku od trzech do ośmiu lat przygotowaliśmy „Strefę Budowania”, w której za pomocą specjalnych magnetycznych klocków zbudujemy niesamowite rzeczy i przedmioty! By poczuć wirtualny świat wystarczy będzie tylko uwolnić swoją wyobraźnię.

Strefa Plastyczna (3-10 lat)
Strefa Plastyczna to miejsce, gdzie pod okiem naszych animatorów, uczestnicy stworzą własne maski jednego z głównych bohaterów najbardziej popularnych gier komputerowych.

Strefa XBOX One (6-18 lat)
W tej specjalnie wydzielonej strefie znajdą się stanowiska multimedialne z telewizorem i konsolą Xbox One, a uczestnicy będą mogli tu samodzielnie odkrywać i tworzyć niesamowite miejsca. Nad prawidłowym funkcjonowaniem strefy czuwać będą wykwalifikowani animatorzy.

Strefa RETRO
Nasz event powinien być atrakcyjnych dla osób dorosłych, które pamiętają przecież początki gier elektronicznych w Polsce. W „Strefie Gier” Galerii Chełm czekać będzie na nich specjalna „Strefa RETRO”, w której rodzice, dokonując skoku w przeszłość powspominać będą mogli swoje dziecięce fascynacje.

Spotkanie z Naruciakiem
Jednym z największych hitów naszej imprezy będzie spotkanie z Naruciakiem. Pod tym pseudonimem kryje się 23-letni Adam Zimmermann, youtuber z Poznania, który tworzy filmy o charakterze rozrywkowym. Posiada 5 kanałów na youtube (Naruciak, Boruciak, Naru, Adam i Adam Podcast i Adam Zimmermann) i obecnie zajmuje 8 miejsce w rankingu Top 100 polskich youtuberów z imponującą liczbą 3 200 000. Miesięczna liczba odsłon jego kanałów przekroczyła 12 milionów. Podczas spotkania z Naruciakiem uczestnicy będą mogli poznać tajemnicę jego sukcesu, zapytać o kreację i promocję własnych kanałów na you tube, wykonać pamiątkową fotografię i uzyskać autograf naszego Gościa.

Pin It on Pinterest