Grycan

Grycan

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 – 20:00

Telefon

666 849 589

Strona WWW

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu niemal 15 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy już ponad 150 lokali.

Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów, zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak i sorbetów z owoców oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml, sorbety w opakowaniach 500 ml, lody jogurtowe w opakowaniach 500 ml oraz lody impulsowe w kubeczku 125 ml z dołączoną łyżeczką.

Menu lodziarnio-kawiarni obejmuje również domowe ciasta i torty, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli.

Olimp

Olimp

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 – 20:00

Telefon

Strona WWW

Restauracje Olimp to największa i najszybciej rozwijająca się w Polsce sieć restauracji typu fast casual dining. Oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata.

Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych Szefów Kuchni, a bogate menu, zmienne każdego dnia, pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. W Restauracjach Olimp to Gość decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia.

Restauracje Olimp znajdziecie w największych centrach Biurowych i Handlowych na terenie całej Polski.

City Kebab

City Kebab

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 – 20:00

Telefon

Strona WWW

City Kebab to miejsce dla smakoszy wschodniej kuchni, wypełnionej aromatem przypraw, pieczonego mięsa i warzyw. 

Restauracja oferuje popularne dania arabskiego street foodu – kebaby, falafele, kofty oraz dodatki: hummus, sosy z dodatkiem harrisy, kuminu, kolendry, zataru.

Wszystkie dania przygotowane są na miejscu na zamówienie klienta.

Pin It on Pinterest