Godziny otwarcia

Poniedziałek – Sobota: 9:00 – 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 – 20:00

Telefon

607 083 113

Strona WWW

BO UŚMIECH DZIECKA JEST BEZCENNY… – LUPPO PUPPO sala zabaw dla dzieci w Chełmie.

Sale, w których panuje wspaniała atmosfera przypominają bajkowy świat, w których spełniają się dziecięce marzenia. Kilku poziomowe, przestrzenne struktury obszaru zabawy mogą przyprawić o niezapomniane chwile i ciągły uśmiech na twarzach dzieci. Są to miejsca stworzone z myślą przede wszystkich najmłodszych, ale również w trosce o ich opiekunów.

Projektując nasze sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Dzieci czują się u nas swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw. W salach zabaw nie tylko przedszkolaki i dzieci wczesno-szkolne spędzają cudowne chwile. W naszej sali zabaw nie zabraknie atrakcji nawet dla tych najbardziej wymagających gdyż nasza sala zawiera również wieżę Spidermana do której pokonania trzeba używać różnych partii mięśniowych.

Luppo Puppo to również doskonale miejsce na imprezy urodzinowe, gdzie w specjalnych pokojach, dzieci poczują się jak w swojej ulubionej bajce, organizujemy urodziny tematyczne pod opieką profesjonalnych animatorów.

Nasze cele to wspaniała zabawa, bezpieczeństwo dzieci i czas dla rodziców. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi dbając nie tylko o świetną zabawę ale również o ich rozwój bo zabawa w Luppo Puppo jest znakomitym sposobem na wesołe i całkowicie bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy dzieci do spędzania wesoło chwil w nowo powstałej sali zabaw. Rodzice mogą oni obserwować bawiące się dzieci z kawiarni lub wybrać się na zakupy, mając pewność, że ich małe skarby świetnie się bawią pod opieką profesjonalnej kadry.

Pin It on Pinterest