Z okazji rozpoczęcia wakacji Galeria Chełm przygotowała niespodziankę dla wszystkich wielbicieli spędzania wolnego czasu z rodziną i najbliższymi na świeżym powietrzu. Już 26 czerwca centrum handlowe zaprasza na niecodzienny pokaz filmowy pod gołym niebem. Na dużym ekranie zostanie wyświetlona komedia romantyczna pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji pt. „Pech to nie grzech”.

 

W najbliższy piątek parking Galerii Chełm zmieni się w największą salę kinową w mieście. O godzinie 21 na terenie centrum handlowego rozpocznie się bowiem bezpłatny pokaz polskiej komedii „Pech to nie grzech”, w której główne role zagrali Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Film pełen jest zabawnych perypetii dotyczących losów młodego małżeństwa i ich przyjaciółki, która od dawna nie ma szczęścia w miłości. Jej z początku udawany romans szybko zaczyna jednak przeradzać się w prawdziwe uczucie, którego się nie spodziewa.

Wejście do kina plenerowego znajdzie się od strony salonu marki New Yorker. W pokazie będą mogli wziąć udział zarówno klienci zmotoryzowani planujący obejrzeć seans w swoich samochodach, jak i osoby chcące usiąść wygodnie na leżakach, o dostępność których zadba Galeria Chełm.

Centrum handlowe zapewnia, że organizacja pokazu odbędzie się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wytycznych dotyczących wymaganej odległości pomiędzy uczestnikami, w celu zapewnienia każdemu bezpieczeństwa. Przestrzeń kina plenerowego zostanie przygotowana w sposób umożliwiający zachowanie odpowiednich odstępów pomiędzy leżakami.

 

***

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych i usługowych oraz po-nad 550 miejsc parkingowych. Działka, na której powstało nowe centrum handlowe zlokalizowana jest u zbiegu ulic Lubelskiej i Rejowieckiej (także stanowiącej obwodnicę Chełma), w miejscu, stanowią-cym główny węzeł komunikacyjny miasta. Swym zasięgiem Galeria obejmie blisko 300 tys. mieszkań-ców oraz ruch przygraniczny z Ukrainą i Białorusią. Galeria Chełm – wspólna inwestycja firm Acteeum i Equilis – została uhonorowana certyfikatem BREEAM Design Stage z oceną VERY GOOD.

Pin It on Pinterest