Jarmark Produktów Regionalnych, 6-9 października

Zapraszamy na kolejną odsłonę „Jarmarku Produktów Regionalnych” w Galerii Chełm. Poszerzając i wzbogacając wciąż naszej bieżącą ofertę kulinarną w dniach 6-9 października mieć będziemy dla Państwa wyroby mięsne, sery, miody, lokalne pieczywa i mnóstwo słodkości. A wszystko to od lokalnych i regionalnych producentów żywności, których Galeria Chełm wspiera na co dzień. Po raz pierwszy na naszym jarmarku znajdziecie Państwo także znane i lubiane produkty z chełmskiej Cukierni i Restauracji Imbryk.

Prawdziwym hitem tej edycji jarmarku będą ekologiczne sery – certyfikowane przez UE. Ponadto, znajdziemy oscypki, sery korycińskie, wyroby lokalne z Podlasia i Lubelszczyzny, sery zawieprzyckie – serwatkowe w ziołach oraz wędzone. Dla amatorów słodkości przygotowaliśmy babeczki, ptysie, rożki, wafelki, babka marmurkowa – wyroby cukiernicze wykonywane ręcznie w oparciu o tradycyjne domowe przepisy, ale także oryginalną chałwę turecką i grecką oraz inne słodycze tureckie i greckie – lokum, sucuk, baklava. Jak zwykle zaoferujemy Państwu wędliny tradycyjne z Roztocza, piróg biłgorajski i jaglany, bułeczki obszańskie z nadzieniem oraz cieszące się Państwa dobrą opinią miody z Roztocza z pasieki tradycyjnej.

Nowością będą po raz pierwszy u nas, produkty przygotowane przez popularną chełmską Restaurację i Cukiernię Imbryk – oryginalne mini gofry wafflaki, rzemieślnicze czekolady i praliny, ciastka oraz imbrykowy hit – rogale marcinowe z białym makiem.

Serdecznie zapraszamy, życzymy udanych zakupów i smacznego!

#JesteśmydlaWas

Pin It on Pinterest