Тривають будівельні роботи при реалізації спільного проекту Acteeum Group і Equilis Polska – Галереї «Chełm». Розпочате у березні будівництво, яке реалізується АТ «Karmar» в ролі генерального виконавця динамічно просувається вперед. Відкриття цієї першої в м. Холм торгівельної галереї загальною площею GLA 17,5 тис. кв. м. заплановане на перший квартал 2020

 

 

Обраний в лютому 2019 інвесторами Галереї «Chełm» генеральний виконавець об’єкту – АТ «KARMAR» – динамічно реалізовує будівництво цього сучасного і багатофункціонального торгівельного об’єкту.

Конструкційні роботи торгівельної галереї загальною площею GLA 17,5 тис. кв. м. проводяться за планом. Вже закінчені знесення і підготовчі роботи, виконано платформу під фундаменти та конструкцію поверхні. Зараз проводяться роботи при будівництві фундаментів та опорної конструкції об’єкту, які наближаються до завершення. Водночас тривають також кладочні роботи. Найближчим часом буде розпочинатись монтаж сталевої конструкції даху Галереї «Chełm»

 

Ми схвильовані динамічним прогресом будівництва Галереї «Chełm» і ми докладаємо всіх зусиль, щоб виникаючий об'єкт виправдав очікування орендарів і клієнтів. Ми радіємо великій зацікавленості орендарів, вираженням якої є майже завершене їх гроно вже на майже рік наперед перед відкриттям інвестиції. Ми переконані що комплексна пропозиція Галереї «Chełm» сподобається нашим клієнтам, які зможуть користуватися розвагами об'єкту вже з 1 кварталу прийдешнього року – говорить Томаш Шевчик, Managing partner Acteeum Cetrnal Europe.

 

Ми радіємо, що реалізація проекту проходить справноз посмішкою я визнаю, що нам допомогла погода та звичайно досвід виконавця/«Karmar» і всього колективу. Ми вже очікуємо моменту, коли Галерея «Chełm» – перша в нашому польському портфоліо торгівельна галереявідкриється для клієнтів. Ми створюємо в м. Холм місце, яке комплексно відповідає потребам клієнтів, – як  закупівельним так і розважальним та широко відомим соціальнолайфстайловим. Ми хочемо щоб мешканці м. Холм і околиць отримали місце, з яким вони зможуть ідентифікуватися, яке пробуджує радісні та щасливі емоції, – пояснює Моніка Возьняк-Завйола, генеральний директор Equilis в Польщі.

 Галерея «Chełm»
Серед орендарів, які відкриють свої салони в Галереї «Chełm» є вже такі відомі марки як Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp чи книгарні Світ книжки та багато інших.
Більше про Галерею «Chełm» на сторінці www.galeriachelm.com

***
Інформація про Equilis
Equilis був заснований Карлом Местдаґхом в 2006 році як девелоперська фірма на бельгійському ринку комерційної нерухомості. Тепер фірма реалізовує і підтримує різноманітні і вибагливі проекти – від торгівельних і житлових об’єктів до офісних, ренесансних об’єктів, будинків сеньйора, гуртожитків, а також місця розваги, культурні і публічні простори та об’єкти для паркування. Equilis реалізував до цього часу комерційні інвестиції загальною площею 271 000 кв. м. та 832 житлові приміщення, а у будуванні або підготовці має наступні 215 000 кв. м. поверхні під оренду і 2 004 квартир.
Equilis реалізовує всі аспекти і завдання інвестиційного процесу, диверсифікуючи свої дії і розширюючи портфоліо своїх проектів на європейському ринку. Зараз фірма має відділення у Бельгії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Португалії, Польщі та останнім часом відкрите в Німеччині. Більше інформації про фірму і проекти Equilis на сторінці www.equilis.net

Інформація про Acteeum
Acteeum Group є приватною міжнародною фірмою, яка діє на ринку комерційної та житлової нерухомості в Польщі, що містить проведення всього девелоперського процесу, від розпізнання відповідної території під забудову, через етап проектування, будування, комерціалізації, аж до управління і продажу об’єктів.
Підхід Acteeum до проектів базується на багаторічному досвіді і знанню польського ринку та девелоперського процесу. Товариство є діловим партнером великих інституційних фірм, зокрема CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis і також співпрацює з приватними інвесторами. Acteeum зосереджується на будівництві великих торгівельних комплексів та об’єктів призначених для житлових цілей.
Acteeum володіє власним портфоліо ґрунтів та веде переговори щодо покупки наступних територій під будівництво торгівельних центрів, рітейл-парків, а також для житлових цілей.
Більше про Acteeum на сторінці www.acteeum.pl

 

Pin It on Pinterest