У п'ятницю 22 березня цього року закладено наріжний камінь під будівництво Галереї «Chełm» першого в цьому місті торгівельного центру. В урочистій події на стику вулиць Любельскої і Рейовєцкої брали участь представники органів самоврядування, інвесторів галереї – Acteeum Group і АТ «Equilis Europe», майбутні орендарі та інші залучені до реалізації об’єкту фірми.

 

 

Символічний установчий акт під будівництво Галереї «Chełm» підписали: Якуб Банашек, президент міста Холм, Моніка Возьняк-Завйола, генеральний директор Equilis в Польщі, Томаш Шевчик і Генрік Стіґ Моеллер, партнери управляючі Acteeum Group та Йоанна Маковєцка-Ґаца, голова правління АТ «Karmar» – Генерального виконавця інвестиції.

 

Закладення наріжного каменю це особливий момент на кожному будівництві. Відтепер Галерея «Chełm» з кожним днем набиратиме форми, а вже через рік привітає перших клієнтів. Ми переконані, що ми створимо місце, яке буде привабливим місцем покупок і проведення вільного часу для жителів міста Холм, мешканців всього регіону, а також клієнтів з ближньої України і Білорусі – сказала Моніка Возьняк-Завйола, генеральний директор Equilis в Польщі.

 

Роботи на будівництві Галереї «Chełm» розпочались на повний хід приблизно місяць тому. Відкриття центру, створеного за приблизно 30 млн. євро, заплановано на перший квартал 2020 року. Спільний захід Acteeum Group і Equilis запропонує 55 торгівельних приміщень і приміщень для надання послуг загальною площею 17,5 тис. кв. м. У рамках інвестиції перебудовано буде понад кілометровий фрагмент вулиці Любельскої, уздовж якої виникне безпечна велосипедна доріжка. При самому торгівельному центрі буде розміщений паркінг, який вмістить понад пів тисячі автомобілів.

 

Ми дякуємо владі м. Холм за професійне співробітництво, яке уможливило початок будівництва. Наша галерея буде важливою вигодою для місцевої спільноти, полегшуючи виконання покупок без необхідності доїжджати до інших міст. В успіх нашого проекту вірять також популярні марки з Польщі і закордонурівень оренди Галереї «Chełm» за рік до відкриття досяг вже майже 80%” – додав Томаш Шевчик, партнер управляючий Acteeum Group.

 

У Галереї «Chełm» знаходяться між іншим магазини: Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, Home&You, Diverse, Pepco, Esotiq, Swiss, Ziaja, Play, а також книгарня Світ книжки. Клієнти будуть харчуватись в ресторанах Olimp та Deli Pizza, а також скористаються послугами – зокрема кантора чи екологічної пральні.

Архітектурний проект Галереї «Chełm» виник в майстерні «NCA Architekci». Об’єкт виникає згідно з принципами зеленого будівництва, дбаючи про міжнародний екологічний сертифікат BREEAM на рівні „Дуже добре”.

 Галерея «Chełm»
Серед орендарів, які відкриють свої салони в Галереї «Chełm» є вже такі відомі марки як Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp чи книгарні Світ книжки та багато інших.
Більше про Галерею «Chełm» на сторінці www.galeriachelm.com

***
Інформація про Equilis
Equilis був заснований Карлом Местдаґхом в 2006 році як девелоперська фірма на бельгійському ринку комерційної нерухомості. Тепер фірма реалізовує і підтримує різноманітні і вибагливі проекти – від торгівельних і житлових об’єктів до офісних, ренесансних об’єктів, будинків сеньйора, гуртожитків, а також місця розваги, культурні і публічні простори та об’єкти для паркування. Equilis реалізував до цього часу комерційні інвестиції загальною площею 271 000 кв. м. та 832 житлові приміщення, а у будуванні або підготовці має наступні 215 000 кв. м. поверхні під оренду і 2 004 квартир.
Equilis реалізовує всі аспекти і завдання інвестиційного процесу, диверсифікуючи свої дії і розширюючи портфоліо своїх проектів на європейському ринку. Зараз фірма має відділення у Бельгії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Португалії, Польщі та останнім часом відкрите в Німеччині. Більше інформації про фірму і проекти Equilis на сторінці www.equilis.net

Інформація про Acteeum
Acteeum Group є приватною міжнародною фірмою, яка діє на ринку комерційної та житлової нерухомості в Польщі, що містить проведення всього девелоперського процесу, від розпізнання відповідної території під забудову, через етап проектування, будування, комерціалізації, аж до управління і продажу об’єктів.
Підхід Acteeum до проектів базується на багаторічному досвіді і знанню польського ринку та девелоперського процесу. Товариство є діловим партнером великих інституційних фірм, зокрема CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis і також співпрацює з приватними інвесторами. Acteeum зосереджується на будівництві великих торгівельних комплексів та об’єктів призначених для житлових цілей.
Acteeum володіє власним портфоліо ґрунтів та веде переговори щодо покупки наступних територій під будівництво торгівельних центрів, рітейл-парків, а також для житлових цілей.
Більше про Acteeum на сторінці www.acteeum.pl

 

Pin It on Pinterest