Закупівельна пропозиція Галереї «Chełm», спільного заходу Acteeum і Equilis, збагачується наступними марками. До грона орендарів першого в м. Холм торгівельногго центру приєднаються KiK, 4F, Big Star, Vision Express і Orange. Цим самим комерціалізація динамічно будованого холмського об'єкту перевищила вже 85%.

 

 

Гроно орендарів Галереї «Chełm» збагатилось на наступних п’ять марок, піднімаючи на ще вищий рівень привабливість пропозиції цього першого в м. Холм торгівельного центру. Нові марки, які відкриють свої магазини у Галереї «Chełm», яка вже будується це:

  • KiK, яка в салоні площею 680 кв. м. запропонує широкий асортимент моди для всієї сім’ї, багато продуктів для дому – від кухні до спальні та балкону і саду та широку пропозицію іграшок і паперових товарів.
  • 4F, спеціалізується на спортивному одязі і аксесуарах для ентузіастів активного стилю життя та для професійного спорту. 4F поєднує компетенції і технології зі світу спорту зі світом стилю і моди, свою пропозицію клієнтам Галереї «Chełm» зробить доступною в салоні площею 298 кв. м.
  • Big Star, пропонує вже майже 40 років культові джинси та комплексний вибір курток, блуз, светрів, сорочок, футболок, суконь, а також всіляких додатків, починаючи від шапок та закінчуючи взуттям, яка все це продемонструє в салоні площею 235 кв. м.
  • Vision Express, яка в салоні площею 72 кв. м. зробить доступним як великий вибір високої якості окулярів і контактних лінз так і професійне обстеження зору.
  • Orange, в салоні якої площею 35 кв. м. клієнти – як індивідуальні так і бізнес – клієнти – зможуть скористатися комплексною пропозицією телекомунікаційних, мультимедійних і розважальних послуг, з використанням сучасних технологій.

Пропозиції ново приєднаних марок будуть доступні для клієнтів із моменту відкриття Галереї «Chełm», запланованого на перший квартал 2020 року.

 Галерея «Chełm»
Серед орендарів, які відкриють свої салони в Галереї «Chełm» є вже такі відомі марки як Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp чи книгарні Світ книжки та багато інших.
Більше про Галерею «Chełm» на сторінці www.galeriachelm.com

***
Інформація про Equilis
Equilis був заснований Карлом Местдаґхом в 2006 році як девелоперська фірма на бельгійському ринку комерційної нерухомості. Тепер фірма реалізовує і підтримує різноманітні і вибагливі проекти – від торгівельних і житлових об’єктів до офісних, ренесансних об’єктів, будинків сеньйора, гуртожитків, а також місця розваги, культурні і публічні простори та об’єкти для паркування. Equilis реалізував до цього часу комерційні інвестиції загальною площею 271 000 кв. м. та 832 житлові приміщення, а у будуванні або підготовці має наступні 215 000 кв. м. поверхні під оренду і 2 004 квартир.
Equilis реалізовує всі аспекти і завдання інвестиційного процесу, диверсифікуючи свої дії і розширюючи портфоліо своїх проектів на європейському ринку. Зараз фірма має відділення у Бельгії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Португалії, Польщі та останнім часом відкрите в Німеччині. Більше інформації про фірму і проекти Equilis на сторінці www.equilis.net

Інформація про Acteeum
Acteeum Group є приватною міжнародною фірмою, яка діє на ринку комерційної та житлової нерухомості в Польщі, що містить проведення всього девелоперського процесу, від розпізнання відповідної території під забудову, через етап проектування, будування, комерціалізації, аж до управління і продажу об’єктів.
Підхід Acteeum до проектів базується на багаторічному досвіді і знанню польського ринку та девелоперського процесу. Товариство є діловим партнером великих інституційних фірм, зокрема CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis і також співпрацює з приватними інвесторами. Acteeum зосереджується на будівництві великих торгівельних комплексів та об’єктів призначених для житлових цілей.
Acteeum володіє власним портфоліо ґрунтів та веде переговори щодо покупки наступних територій під будівництво торгівельних центрів, рітейл-парків, а також для житлових цілей.
Більше про Acteeum на сторінці www.acteeum.pl

 

Pin It on Pinterest