За майже три тижні до офіційного відкриття Галерея «Chełm» перший в м. Холм торгівельний центрвже готовий. Всі будівельні, конструкційні роботи і роботи з облаштування закінчені згідно з графіком і що не менш важливо, об'єкт у повній мірі комерціалізований, комплектуючи на 100% закупівельну, гастрономічну і розважальну пропозицію. Галерея «Chełm» запрошує всіх на урочисте відкриття вже 26 березня! Запрошуємо!

 

 

Галерея «Chełm» – спільний захід Acteeum і Equilis – вже зараз готується прийняти перших клієнтів. За майже три тижні до офіційного відкриття, ця перша в м. Холм торгівельна галерея має вже за собою всі будівельні і конструкційні роботи. У повністю обладнаному об’єкті робляться останні естетичні штрихи, щоб вже від першого дня його функціонування доставити прекрасні враження і відчуття всім відвідувачам. Водночас, Галерея може пишатись 100-відсотковою комерціалізацією, цим самим підтверджуючи велику привабливість серед орендарів та велику дбайливість про пропозицію як найкраще пристосовану до очікувань клієнтів з м. Холм і регіону.

 

–  Нас розпирає щастя і гордість що вже зараз ми готові прийняти перших клієнтів Галереї «Chełm». Ми хочемо ділитися цим щастям зі всіма відвідувачами нашої Холмської галереї з першого дня відкриття, забезпечуючи клієнтам комплексну пропозицію та дійсно радісне місце на мапі м. Холм. – говорить Моніка ВозьнякЗавйола, генеральний директор Equilis в Польщі.

Після вміло реалізованого девелоперського процесу, Галерея «Chełm». отримала вже формальний дозвіл на користування, що є увінчанням проекту. Дні перед відкриттям Галереї сповнені останніми приготуваннями і доведенням до ладу найдрібніших деталей. Інвестори надають незвичайну вагу тому, щоб в усіх відношеннях Галерея «Chełm» була прекрасним місцем, від першого дня відкриття і від першого клієнта!

З великим задоволенням і захопленням ми готуємося до відкриття Галереї «Chełm». Після закінчення комерціалізації ми докладаємо всіх зусиль, щоб кожна остання детальтехнічна, організаційна і естетичнабула повністю допрацьована і готова до прийняття наших клієнтів і гостей. Ентузіазм і сподівання, з яким зустрічається наш холмський проект наповнює нас задоволенням також тому, що незважаючи на насичений ринок торгівельних центрів ми високоефективні в реалізації заходів цього типу. – пояснює Томаш Шевчик, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Галерея «Chełm» запрошує на велике відкриття, яке відбудеться в четвер 26 березня, коли перші клієнти зможуть скористатися широкою закупівельною, ресторанною і розважальною пропозицією – а також багатьма розвагами і сюрпризами, які Галерея підготувала на цей день!

Запрошуємо! 

Галерея «Chełm»

Серед орендарів, які відкриють свої салони в Галереї «Chełm» є вже такі відомі марки як Lidl, Reserved, New Yorker, Douglas, Vistula, Bytom, Kruk, CCC, SMYK, Rossmann, Apart, Sizeer, RTV Euro AGD, Martes Sport, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Big Star, Kubenz, Pepco, Dealz, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotiq, Deichmann, Vision Express, Briju, TUI, Play, Orange, Kantor Promes, Olimp чи книгарні Світ книжки та багато інших.

Більше про Галерею «Chełm» на сторінці www.galeriachelm.com

 

 

***

Інформація про Equilis

Equilis був заснований Карлом Местдаґхом в 2006 році як девелоперська фірма на бельгійському ринку комерційної нерухомості. Тепер фірма реалізовує і підтримує різноманітні і вибагливі проекти – від торгівельних і житлових об’єктів до офісних, ренесансних об’єктів, будинків сеньйора, гуртожитків, а також місця розваги, культурні і публічні простори та об’єкти для паркування. Equilis реалізував до цього часу комерційні інвестиції загальною площею 271 000 кв. м. та 832 житлові приміщення, а у будуванні або підготовці має наступні 215 000 кв. м. поверхні під оренду і 2 004 квартир.

Equilis реалізовує всі аспекти і завдання інвестиційного процесу, диверсифікуючи свої дії і розширюючи портфоліо своїх проектів на європейському ринку. Зараз фірма має відділення у Бельгії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Португалії, Польщі та останнім часом відкрите в Німеччині. Більше інформації про фірму і проекти Equilis на сторінці www.equilis.net

 

Інформація про Acteeum

Acteeum Group є приватною міжнародною фірмою, яка діє на ринку комерційної та житлової нерухомості в Польщі, що містить проведення всього девелоперського процесу, від розпізнання відповідної території під забудову, через етап проектування, будування, комерціалізації, аж до управління і продажу об’єктів.

 

 

 

Pin It on Pinterest